Úpravy a ochrany povrchu kovů

Kovové doplňky a předměty zaujímají v našich interiérech stále větší místo. Kovové prvky jsou součástí moderního designu a dobře korespondují s velmi jednoduchými liniemi. Říká se, že kov v interiéru upoutává naši pozornost svojí „chladnou krásou.“ Kovové povrchy ale můžou postupem času o svou krásu a lesk přijít, pokud o ně nebudeme pečovat tím správným způsobem.
Například v koupelnách bývají kovové prvky (baterie, sprchy, madla aj.) často zaneseny vodním kamenem, který lze běžným přípravkem jen těžko odstranit. Výrobci firmy Faren vyvinuly velmi účinný odstraňovač vodního kamene, který pracuje pouze na bázi kyseliny citronové, která je šetrná i ke všem ostatním materiálům. Faren CITRUS je ideální pro čištění pochromovaných částí, nerezových ocelí se zrcadlovou úpravou, stříbrných předmětů a předmětů z drahých kovů, mosazi, mědi, sanitárního zařízení, keramických obkladů aj.
Vodní kámen a rez nejsou vadou na kráse jen co se týče vzhledu kovových povrchů. Vodní kámen a rez působí potíže domácím spotřebičům při jejich chodu, které často přijdou do kontaktu s vodou (myčky, pračky, kávovary). Odokujovač a odstraňovač cementů a rzi DECAVIL F, je tak vysoce výkonný, že dokáže odstranit zbytky cementů, kotelní kámen, silikáty, sanytr a rez. Kromě domácností se DECAVIL F používá v instalatérství, topenářství, v oblasti klimatizace, stavebnictví, pro motory aut, prostě všude tam, kde potřebujeme odstranit nanesené a odolné depozity. Obdobně, jako DECAVIL F funguje odokujovací prostředek pro sanitární zařízení a stavebnictví Faren RAPIDO, který je oblíben především ve stavebnictví, teplárenství, sanitárním zařízení nebo v oblasti klimatizací.
V průmyslu pro zpacování kovů se určitě neobejdete bez koncentrátu proti odstřikům při sváření drátem Faren SCOR.
Využijte vysoké kvality odstraňovačů vodního kamene, cementů a rzi od firmy Faren a staňte se jedním z mnoha milionů uživatelů těchto výrobků ve špičkové kvalitě.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.