Mazadla a vazelíny

Mazadla a vazelíny se nejčastěji používají ve strojírenství a průmyslu, což zní naprosto logicky, protože jsou to odvětví založené na fungování těžkých strojů a různých mechanismů. Základním účelem mazadel a vazelín je místo ošetřit, zamezit drhnutí a vysokému tření styčných ploch. Správný výběr mazadla a jeho efektivní aplikace dokáže způsobit rapidní snížení tření a tím šetří životnost strojů a energii, vyloženou na jejich provoz.
Pokud ovšem potřebujeme ošetřit zkorodované třecí plochy a spoje, obyčejné mazadlo nám nepostačí. Zde je nejprve důležité zbavit se rzi a tím dojde k uvolnění. Velmi účinným přípravkem pro ošetření silně zkorodovaných míst je hlubokopenetrační uvolňovač zarezlých spojů RUST OFF. Přípravek RUST OFF díky směsi rozpouštědel, specifických penetračních přísad a nízkému povrchovému napětí penetruje hluboko mezi povrchy, které je potřeba uvolnit a to i ze silně zkorodovaných stavů. Přípravek RUST OFF je jedničkou na trhu mezi výrobky se stejným účelem, jedná se o specializovaný produkt, který má změkčující účinek na organické látky, pomalu se odpařuje a je ideální pro všechny pracovní sektory. Tento přípravek má široké uplatnění jak v průmyslu, tak v domácnosti nebo při provozování hobby. Všichni, kdo mají co dočinění s mechanickými zažízeními a potřebují je uvolnít, by měli mít hlubokopenetrační uvolňovač RUST OFF při ruce. Uvolňovač rzi zjednoduší práci nejednomu automechanikovi, instalatérovi či zámečníkovi. Použití tohoto přípravku je velmi jednoduché, funguje jako aerosol. Směs stačí nastříkat na postižená místa a vyčkat několik minut, než se dostaví výsledek.
Vyměňte nespolehlivé a nefunkční petrolejové spreje za kvalitní a vysoce účinný uvolňovač zarezlých spojů Faren RUST OFF.

Zobrazen jediný výsledek

Zobrazen jediný výsledek