Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA – rychlý přehled:

Kolik u nás zaplatíte za dopravu vybraného zboží?

1. přeprava GLS do 40kg –  129 Kč 
2. přeprava Toptrans nad 40kg –  od 250 Kč 
3. vyzvednutí na odběrních místech Zasilkovna.cz(do 5kg) – 79 Kč

4. vyzvednutí na odběrních místech Zasilkovna.cz(do 10 kg) – 125 Kč

5. Osobní vyzvednutí na centrálním skladu Uherské Hradiště – 0 Kč

Jak můžete za zboží zaplatit?

1. dobírkou řidiči přepravní společnosti (GLS, Toptrans)
2. bankovním převodem (Číslo účtu: 2201113588 / 2010 jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky nebo variabilní symbol na faktuře.)
3. v hotovosti na Zásilkovna.cz nebo na našem centrálním skladu
4. platební kartou na centrálním skladu

Přerpava nadrozměrných(váha) a křehkých zásilek je konzultována se zákazníkem a řidí se podmínkami uvedenými v samostatném odstavci níže.

Pro křehké nebo nadrozměrné zásilky (nad 30kg) je poplatek 350,-Kč (o překočení váhového limitu bude prodávající neprodleně kupujícího informovat). Těžší zásilky než 50 Kg cena je stanovena dle platného ceníku Toptrans a vždy je konzultována se zákazníkem.

Zboží při převzetí zkontrolujte. Pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, jste povinnní zkontrolovat stav zboží a v případě poškození zboží vyhotovit s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a posílané zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Provozovatel internetového obchodu DROGERIE-CHEMIE.CZ si vyhrazuje právo ve výjimečných případech navýšit cenu dopravy vzhledem k povaze zboží (hmotnost, rozměry). Tato skutečnost však bude s předstihem konzultována se zákazníkem.