Odstranění pachů

Člověk dokáže vnímat více než 10 tisíc odlišných pachů. Nikdo z nás se jistě necítí dobře v prostorech, kde to zapáchá. Čich je jeden z našich základních smyslů, který registruje pachy a vůně z našeho okolí. Zápach je vnímán jako klasický stresový faktor a jeho síla rozhoduje o pohodě a osobním komfortu. Nedá se tvrdit, že by zápach jako takový měl výrazně negativní dopad na zdraví člověka, avšak některé zdroje zápachu jsou varováním, že něco není v pořádku (plísně, plyny, čpavek, kouř atd.)
Typickým místem, kde citlivě reagujeme na jakékoliv pachy jsou např. veřejné toalety. O příjemnosti pobytu na takovém místě právě rozhoduje, jak dokážeme ovzduší toalet ošetřit a nepříjemné pachy eliminovat. Neutralizér zápachů Faren BIOAKTIV 2000 zápachy jakéhokoliv druhu jenom nepřekrývá, ale přímo je neutralizuje. Aktivní částice v přípravku zachycují molekuly plynu nebo kouře obsažených ve vzduchu a tyto částice eliminují. Podle parfémové složky poznáte, zda je v interiéru aplikováno správné množství produktu. BIOAKTIV 2000 úspěšně eliminuje biologické zápachy, živočišné pachy a zápachy cigaretového kouře. Neutralizér zápachů aplikujeme do ovzduší pomocí postřikovače směrem nahoru, nejlépe do výšky 2 m a víc, což usnadní jeho difuzi.
Neutralizér BIOAKTIV 2000 se výborně hodí do společenských místností a zakouřených prostor, jako jsou restaurační zařízení, hotely a ostatní veřejná místa a čekárny. Dosti často se užívají neutralizátory zápachů v automobilech, kde se jedná o poměrně uzavřený prostor.
Čistota, to není jen to, co vidíme, ale také to, co cítíme. I v sebečistějším prostoru, ve kterém to zapáchá, se nebudeme cítit dobře. Pořiďtě si neutralizér zápachů řady Faren, který vyřeší váš problém se zápachem.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.